Cesc reagoval na výroky Ria Ferdinanda

17.12.2008, 16:04 – Filip ČavojProfil na Twitteru  |  Foto: © Arsenal.com

Kapitán Arsenalu reagoval na škodolibá slova kapitána Manchesteru United.

Jedenadvacetileý fotbalista, pocházející z Barcelony a nyní hájící barvy severolondýnských Gunners, si nenechal líbit ostrá slova na adresu Arsenalu, která ze svých úst bez jekéhokoli ostychu vypustil kapitán našich velkých rivalů z Old Trafford. Ferdinand, jenž je nyní se svým týmem v Japonsku, kde se utká o kontinentální pohár se nechal slyšet, že Kanonýři nemají na to, aby hráli o titul a že se rozhodne čistě mezi United, Liverpoolem a Chelsea.

„S takovými zkušnostmi, jako má Manchester United, by měli jeho hráči vědět, že fotbal se může změnit jen během jednoho jediného týdne," řekl Cesc pro SkySports.com. The Gunners přivítají v neděli na Emirates jednoho z kandidátů v boji o titul a teké prozatímního vůdce tabulky Premier League. Arsenal momentálně ztrácí na Reds osm bodů, ale v případě vítězství by  Wengerovi svěřenci opět rázně promluvili do boje o trůn Anglie.

„Bude to nesmírně důležitý zápas s Liverpoolem a rovněž to může ještě hodně zamíchat kartami v tabulce," nechal se slyšet. „Víme, že pokud urveme tři body, snížíme náskok pouze na pět bodů a je zřejmé, že pět bodů je nic, co si budeme nalhávat," dodal sebevědomě.

Mladý tvůrce hry Arsenalu se nedávno prý nechal slyšet, že Emirates Stadium opustí, ale nejdříve až mu bude takových 27 let. Podle svých slov prý bude chtít návrat do Barcelony - a právě tohoto soupeře si nejvíce nepřeje v osmifinále Champions League. Klub, jenž sídlí na slavném Nou Camp, je momentálně opravdu skoro nezastavitelný a neporazitelný. Skvělá obrana, záloha a hlavně útok dělají z Barcy postrach všem velkým týmům Evropy. Sám se o tom o uplynulém víkendu mohl nicméně přesvědčit i slavný Real Madrid, jenž prohrál s Barcou 0:2.

„Můžeme narazit na velmi velké a kvalitní týmy," domnívá se Fabregas. „Ještě uvidíme v pátek, koho nám los přidělí. Jedno je ale jisté - jestliže chceme vyhrát tuto soutěž, tak jednoduše musíme porazit kohokoliv. Já osobně si nejvíce ze srdce nepřeji Barcelonu. Ale radši už nic neříkám ani nepředpovídám, protože to tak většinou bývá, že právě toho, koho si nejvíc nepřejete, nakonec dostanete," dodal s úsměvem.

 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama