Lukasz Fabianski v brance Kanonýrů (© Skysports.com)

Fabianski bude v neděli chytat, Eduardo je připraven

22.01.2009, 17:19 – Radek ŠamšaProfil na Twitteru

Arsenal v neděli sehraje utkání 4. kolo FA Cupu, bránu Kanonýrů bude opět střežit polský brankář Lukasz Fabianski.

Už před sezonou Arsène Wenger zvolil Lukasze Fabianskiho jedničkou zápasů FA Cupu. Jindy náhradník Manuela Almunii tak nevynechá ani čtvrté kolo slavné soutěže v Ninian Parku, kam se Kanonýři vydají v neděli.

Francouzský manažer se ale v Cardiffu bude muset obejít bez obránce Gaela Clichyho, který v minulém klání Premier League dostal pátou žlutou kartu a je suspendován na jedno utkání [více zde].

59-letého rodáka ze Štrasburku může těšit návrat Williama Gallase. Ten začíná po zranění trénovat. Další, kdo se cítí fit je Eduardo, který včera odehrál celé utkání rezervy na půdě Stoke City.

„Myslím, že jsem připravený nastupovat za A-tým,“ prozradil Dudu. Ten se včera dostal do několika slibných šancí, jednu dokonce proměnil, ale gól nebyl kvůli ofsajdu uznán. „Mám radost ze včerejšího utkání, měl jsem několik příležitostí, dal jsem branku, která nebyla bohužel uznána.“

„Cítím se opravdu výborně, nyní už jen budu vyčkávat na šanci od Arséna Wengera,“ udělal chorvatský střelec radost fanouškům.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama