Theo Walcott (© AFP/Getty Images)

I Walcott si možná proti Římu zahraje

10.02.2009, 17:23 – Radek ŠamšaProfil na Twitteru , arsenal.com

Mladičký křídelník doufá ve svůj brzký návrat na fotbalové trávníky, podle ofic. stránek možná nastoupí už proti AS Řím.

Theo Walcott od 15. listopadu, kdy se utkal Arsenal s Aston Villou, marodí. Ve zmiňovaném duelu s Villans si vykloubil rameno.

19-letý Angličan podstoupil operativní zákrok a zdá se, že je na dobré cestě k návratu. 24. února navštíví Walcott specialistu, který mu pravděpodobně povolí opět hrát. V ten večer se Arsenal na Emirates Stadium střetne v prvním osmifinálovém zápase Ligy mistrů s římským AS.

„Jsem blízko svému návratu, doufám, že do konce měsíce už budu moci hrát,“ řekl včera Walcott při exkluzivním webchatu EA Sports.

„Chodím na rehabilitace, pracuji s postiženým ramenem a ještě posiluji, abych byl při svém comebacku co nejsilnější. Čtyřiadvacátého navštívím specialistu, který by měl určit můj návrat. Možná budu hrát už večer proti AS, to nevím. Nechci tím oznamovat svůj návrat, abyste potom nebyli zklamaní, ale do konce měsíce se snad vrátím.“

Theo není jediným z rodiny, který má potíže s ramenním kloubem. „I můj otec už podstoupil operaci ramene. Když jsem byl dříve na rentgenu ramen, řekli mi tam, že mě může postihnout něco podobného, co mého otce.“

„Takže je vlastně dobře, že se mi to stalo teď, když jsem mladý,“ myslí si reprezentant Anglie.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama