Columbiaplatz (© sc-columbia.at)

Arsenal čeká druhý zápas, soupeřem bude SC Columbia

20.07.2009, 19:00 – František BorekProfil na Twitteru / fcarsenalcz.com, Arsenal.com

Londýnský Arsenal se po remízovém zápasu na Underhill Stadium s Barnetem 2:2 utká s dalším týmem. Je jím SC Columbia a zápas se odehraje ve Vídni v Rakousku.

Přátelské utkání se odehraje na stadionu Columbiaplatz, na kterém se již dlouhou dobu pracuje. Vedle hrací plochy vyrostly tribuny, které tam jinak nestávají. Tribuny stojí po levé straně a jedna je i za brankou, za kterou je také občerstvení se zahrádkou.

Ostatní plochy okolo hřiště by měly být divákům také přístupny, a to na stání. Na fotografie z úprav stadionu a na to, jak to tam vůbec vypadá, se můžete podívat na fotografiích zde.

Fakta o soupeři:

  • SC Columbia je amatérský tým, ve kterém není ani jeden profesionální nebo polo-profesionální fotbalista
  • Tým v současné době hraje ve čtvrté divizi, což je nejvyšší soutěž amatérských týmů
  • Floridsdorf, kde se tým nachází, je 21. okrsek ve Vídni s 140 000 obyvateli
  • SC Columbia je nejstarší klub ve Floridsdorfu
  • Jejich manažerem je 37-letý Franz Maresch, který tým převzal před dvěma roky poté, co klub opustil jako hráč
     

Arsenal proti Barnetu hrál převážně s hráči, kteří několik dní před zápasem trénovali. Mezi nimi chyběl např. Cesc Fabregas, Theo Walcott, Bacary Sagna či Robin van Persie. Ti se ale vrací a s týmem odcestují do Rakouska, kde se koná již několikrát připomínaný hlavní přípravný kemp. Zda se zúčastní zápasu proti Columbii jisté není.

Utkání mezi našim Arsenalem a amatérským klubem SC Columbia začíná dnes od 18:30. Během zápasu samozřejmě, stejně jako proti Barnetu, pojede i chatovací místnost FCArsenalcz.com, kterou naleznete zde. Odkazy na sledování zápasu přes internet budou přidány s blížícím se časem utkání, stejně jako další informace...

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama