Andrej Arshavin (© Arsenal.com)

Injury news před sobotním zápasem s Fulhamem

25.09.2009, 16:55 – Filip SedlákProfil na Twitteru / Arsenal.com

V následujícím 7. kole Premier League vyráží Arsenal do nelehkého souboje na Craven Cottage a nejnovější informace o zdravotních stavech našich hráčů přináší velmi pozitivní zprávy.

První příjemná novinka se týká ruského reprezentanta Andreje Arshavina, který se po problémy s třísly vrací k týmu a u sobotního zápasu by něměl chybět. Po dlouhé době se mezi své spoluhráče vrátil také mladík Theo Walcott, který od začátku letní přípravy bojuje s nejpříjemnými bolestmi zad, ovšem ty už jsou nejspíše zažehnány a nyní nezbývá mnoho k jeho návratu.

„Andrej Arshavin je v pořádku a hlásí se zpět. Walcott se už zapojil do normálního tréninku. Od června odehrál pouze 45 minut, takže nyní bude důležitý návrat do zápasového tempa. Na duel s West Bromwichem ještě nebyl připraven, nicméně v současnosti už tomu tak není. Nevím, zda bude v sobotu hrát, ovšem důležité je, že je opět k dizpozici.“

Brankář Manuel Almunia má stále dýchací problémy, a proto místo něj i nadále nasadí rukavice někdo z dvojice Vito Mannone - Wojciech Szczesny. Během týdne se projevily menší zdravotní komplikace u útočníka Robina van Persieho, který v pátek podstoupí testy, ovšem k zápasu na Fulhamu by měl s největší pravděpodobností odcestovat.

U Van Persieho jsme v týdnu zaznamenali menší problémy, ale v sobotu s ním počítáme. V pátek podstoupí zdravotní zkoušku. Manuel Almunia bude jestě nejméně týden mimo hru. O jeho zástupci pro sobotní zápas se rozhodneme v nejbližích hodinách,“ prozradil AW na předzápasové konferenci.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama