Robin van Persie s manažerem Arsenem Wengerem

Finalisté MS do Varšavy neodcestují

02.08.2010, 13:10 – Jiří ČihákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Manažer Arsenalu Arséne Wenger prozradil, že Robin van Persie a mistr světa Cesc Fabregas nebudou připraveni do posledního předsezóního utkání v Polsku.

Zatímco většina hráčů již od 16. července tvrdě pracuje a bojuje o místo v sestavě, Robin van Persie a Cesc Fabregas, finalisté jihoafrického mistroství světa se k týmu po dovolené připojí až tento týden. Před ostrým startem Premier League na Anfield Road čeká Arsenal už jen jedno přípravné utkání.

Soupeřem bude Legia Varšava, která si „Kanonýry“ přizvala k příležitosti otevření nového stadionu. Ačkoliv bude Arsenal velkým favoritem, bude mu zřejmě chybět hned pětice hráčů. Mimo hru budou zmiňovaní Cesc Fabregas a Robin van Persie, zranění pak sužují Alexe Songa, Abou Diabyho a Denilsona. 

Manažer Arsène Wenger  výčet zraněních potvrdil v rozhovoru pro oficiální stránky klubu. „Ve Varšavě uvidíte hráče, kteří nastupovali na Emirates Cupu. Je malá šance, že se uzdraví trio Song, Denilson a Diaby,“ prozradil 60letý Francouz a zároveň dodal: „Van Persie a Fabregas také připraveni nebudou.“

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama