Bacary Sagna

Sagna: Musíme se Wengerovi odvděčit

03.08.2010, 10:35 – Filip ČavojProfil na Twitteru

Francouzský obránce Bacary Sagna chce letos vyhrát cennou trofej už jen kvůli manažerovi Arsénu Wengerovi, aby mu současný tým splatil důvěru, kterou do něj 60letý stratég po dlouhé období vkládá.

Arsène Wenger přivedl Bacaryho Sagnu na Emirates Stadium před třemi lety, ale 26letý pravý obránce stále čeká na výraznější úspěch v červenobílém dresu, tedy pokud nepočítáme tři výhry Emirates Cupu. V nadcházející sezoně je pro hráče Arsenalu hlavní prioritou Premier League a milionářská Liga mistrů, případný triumf by elegantní obránce věnoval právě svému nadřízenému.

V Arsenalu odvádí skvělou práci a my pro něj chceme vyhrávat trofeje. Všechno, co do nás vložil, mu potřebujeme oplatit. Právě o tohle se budeme snažit. Kdybychom něco vyhráli, bylo by to opravdu skvělé," sní Bacary Sagna.

Wengerovi vyprší na severu Londýna smlouva již příští léto, ale francouzský reprezentační zadák říká, že samotní hráči se o tyto záležitosti nestarají. Sám manažer v dubnu prozradil, že se o jeho další budoucnosti rozhodne na podzim.

„Nevím, zda je to jeho poslední sezona v Arsenalu, my na to nesmíme myslet. Chceme hrát a vrátit mu důvěru, jež do nás vložil. Není třeba připomínat, jak důležitý Wenger pro Arsenal je, ale situace ohledně jeho kontraktu pro nás není starost. Naše práce je na hřišti, nikoliv mimo něj. Jednání o nových smlouvách je další z mnoha součástí fotbalu, ale my musíme myslet pouze na hru samotnou, odvádět naši práci dobře a potom bude všechno v pořádku," zakončil Bacary Sagna.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama