Thomas Vermaelen

Vermaelen: Musím se dostat na novou úroveň

03.08.2010, 12:31 – Jiří ČihákProfil na Twitteru Arsenal.com

Thomas Vermaelen, šéf obrany „Kanonýrů“, se chce v nadcházející sezóně dostat na vyšší úroveň a chce předvádět ještě lepší výkony než v ročníku předešlém.

Thomas Vermaelen se chce v nadcházející sezóně anglické Premier League vyšplhat na vyšší úroveň. Belgický rodák přišel do Arsenalu minulé léto a hned ukázal své vysoké kvality. Jak sám ale říká: „Když jste v Arsenalu, nikdy nemůžete říct, že jste měl dobrou sezónu, musíte se neustále zlepšovat a dostávat se výš.“

Vermaelena po odchodu Gallase, Silvestreho, Campbella a Senderose čeká nelehká pozice. Bude šéfovat obraně a k sobě dostane nového parťáka, jímž prozatím je Laurent Koscielny, nadějná posila z Lorientu.

24letý zadák apeluje nejen na svoji osobu, ale na celé mužstvo, aby tuto sezonu předvádělo lepší výkony než v sezóně minulé, kdy „Gunners“ skončili na třetí pozici v Premier League.

„Musíme se všichni zlepšit, dostat se výš. Jedině tak můžeme dosáhnout toho, co si přejeme - trofeje. Minulá sezóna z našeho hlediska nebyla moc špatná, ale nic jsme nezískali,“ znovu zopakoval levonohý stoper.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama