Jack Wilshere a Kieran Gibbs během tréninku s reprezentací

Walcott: Gibbse a Wilshera čeká velká budoucnost

12.08.2010, 17:30 – Vojtěch Marek / arsenal.com

Theo Walcott se domnívá, že Kieran Gibbs a Jack Wilshere, čerství debutanti v dresu Anglie, mají před sebou velkou budoucnost a skvělého manažera v Arsenalu.

Theo Walcott, který byl do reprezentace Anglie povolán poprvé v roce 2006, hrál v zápase proti Maďarsku celý první poločas, po kterém na hřiště vyběhly mladé hvězdy severolondýnského klubu Jack Wilshere a Kieran Gibbs, kteří si tak splnili dětský sen a poprvé oblékli dresy Anglie před fanoušky ve Wembley.

V pozápasových rozhovorech se Walcott nechal slyšet, že oba mladící tvrdě pracovali, aby mohli reprezentovat Anglii, a věří, že s pomocí Arséna Wengera je čeká skvělá budoucnost.

„Oba pracovali velmi tvrdě," zhodnotil Walcott snahu čerstvých reprezentantů. „Mají fantastického manažera v Arsenalu, stejně tak v reprezentaci v podobě Fabia Capella, který jim dal šanci předvést, co v nich je. Pro Jacka bylo skvělé, že se dostal ke konci zápasu na hřistě, aby tak mohl dát malou ukázku toho, co může předvést v dalších zápasech, které věřím, že brzy přijdou. Mají před sebou velkou budoucnost."

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama