Cesc Fabregas

AW: Fabregas s Van Persiem? Rozhodnu se v sobotu

14.08.2010, 10:32 – Jiří ČihákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Manažer Arséne Wenger na tiskové konferenci před úvodním kolem anglické Premier League řekl, že se v sobotu rozhodne, zdali v Liverpoolu nastoupí ti nejdůležitější - Cesc Fabregas a Robin van Persie.

Francouzský lodivod zatím nemá jasno nejen o brankářském postu, ale také o Cescu Fabregasovi a Robinu van Persiem. Účastníci finále mistrovství světa jsou v tréninku jen týden a stále nejsou plně připraveni na devadesátiminutovou zátěž.

Arsène Wenger se na tiskové konferenci v Londýně nechal slyšet, že na Anfield Road nastoupí jen ti, kteří budou po fyzické stránce stoprocentně připraveni. „Je to úvodní zápas sezony, hrát budou jen plně připravení hráči," řekl jasně 60letý rodák ze Štrasburku.

Manažer kromě Fabregase a Van Persieho nemá jasno ani o startu dvou defenzivních štítů - Denilsona a Alexe Songa. Oba v pátek podstoupili zdravotní testy a mohli by pomoct i v nedělním zápase V nominaci totiž nechybí.

Fabregas i Van Persie pracují v tréninku dobře, ale mají opravdu málo času dostat se do top kondice. Ještě mám čas se rozhodnout. V sobotu už snad budu mít jasno, kdo bude v základní jedenáctce,“ uzavřel Arsène Wenger.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama