Theo Walcott

Walcott: Letní přestávka mi pomohla

29.08.2010, 16:39 – Filip ČavojProfil na Twitteru

Theo Walcott po sobotním utkání s Blackburnem přiznal, že nyní těží z odpočinku, jenž mu byl v létě dopřán díky tomu, že jej Fabio Capello nenominoval na světový šampionát do Jižní Afriky.

Jednadvacetiletý útočník, který nečekaně zmeškal MS 2010, v sobotu opět řádil a v 19. minutě vsítil nádhernou úvodní branku utkání v Blackburnu, která hostům pomohla ke konečným třem bodům. Rychlonohý křídelník byl přehlédnutím v nominaci pro světový šampionát zklamán, ale díky tomu se mu prý tolik daří střelecky v Premier League.

„V létě jsem si vyčistil hlavu, měl jsem krásné prázdniny po velmi dlouhé době. Nikoho jiného jsem nevinil z mé neúčasti na MS, ale vůbec jsem se tím nějak nezabýval. Nyní chci hlavně hrát a ukázat lidem, co ve mně je. Chci se častěji dostávat do listiny střelců," říká sebevědomě.

Také Manuel Almunia si pochvaluje zlepšenou defenzivu.

„Zlepšili jsme defenzivní práci, tým je silnější. Kluci dnes odvedli dobrý kus práce, každý si uvědomuje, jak tvrdá tato liga je a zkouší být lepší a lepší každým rokem," řekl po zápase španělský gólman.

 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama