Emirates Stadium (ilustrační foto)

Online přenos z posledního dne přestupů

31.08.2010, 13:00 – fery / různé

Letní přestupový termín se nám pomalu, ale jistě schyluje ke svému konci. Dnes je totiž poslední den na přestupy v rámci léta, další možnost přestupů bude tedy až v lednu.

Na následujících řádcích vás budeme informovat o dění hlavně v Arsenalu, kde bude určitě zajímavé sledovat, jestli manažer Arsène Wenger přivede gólmana či nikoliv. Průběžně vás také budeme seznamovat se zajímavými přestupy týmů v Premier League.


Online přenos posledního přestupového dne:

19:00  Sedmá hodina padla, letní přestupové období skončilo. Transferům však konec není. Pokud se totiž kluby před oficiálním koncem období dohodly na výše odstupném, je možné podmínky smlouvy s hráči doladit až do půlnoci. Může se tak stát, že mnoho hráčů ještě do klubů zamíří nebo z nich odejde, což se samozřejmě může týkat i našeho Arsenalu. V tuto chvíli se však s vámi loučím, případné novinky již v tomto článku nehledejte, neboť budou vydány v samostatném.

18:40  Emiliano Insúa, levý bek Liverpoolu, míří na hostování do Galatasaraye, který má navíc na hráče opci. Pokud by jej poté chtěl koupit, „Reds“ by údajně vyinkasovali 5 milionů liber. Před chvílí rovněž Sunderland oznámil příchod ghanského útočníka Asamoaha Gyana. Vedení klubu údajně stál 13 milionů liber.

18:10  Asi největší přestup dnešního dne je zpečetěn. Italský AC Milán před několika okamžiky na svých oficiálních stránkách informoval o příchodu Robinha z Manchesteru City. V milánském klubu Brazilec podepsal čtyřletý kontrakt a tým stál 18 milionů liber, přičemž můžou na CoMS putovat ještě tři miliony navíc.

18:00  Poslední hodina letního přestupového období právě začíná!

17:30  Fulham asi vycítil, že nabídka „Gunners“ za Marka Schwarzera je hodně lákavá, a tak za něj údajně pořád hledá náhradu. Nyní se objevily zprávy, že vedení doufá v hostování Doniho z AS Řím. Uvidíme, co nám přinesou příští desítky minut. Třeba se nakonec gólmana i dočkáme. Začíná to být hodně zajímavé!

16:50  Birmingham City po Martinu Jiránkovi definitivně potvrdil příchod i Alexandera Hleba, bývalého záložníka Arsenalu. Běloruský fotbalista tak odmítl nabídky například Liverpoolu, Tottenhamu nebo Benficy Lisabon.

16:45  Podle serveru metro.co.uk se Arsène Wenger zajímá o dalšího gólmana. Je jím 23letý Asmir Begović, který kryje ve Stoke City záda Thomasi Sörensenovi. Pokud by ale Arsenal opravdu nabídku podal, žádná procházka růžovým sadem by to pro něj nebyla, neboť tým Tonyho Pulise za tohoto gólmana požaduje 10 milionů liber.

16:30  V Liverpoolu a Birminghamu se můžou radovat! Zatímco Royi Hodgsonovi se podařilo podepsat svého svěřence z Fulhamu Paula Koncheského, Birmingham City úspěšně dokončil námluvy se Spartakem Moskva a Martinem Jiránkem.

16:10  Arsenal získá novou posilu! Ale není to do brány a hlavně to není rovnou na A tým. Anebo snad ano? Arsène Wenger totiž nabídl kontrakt japonskému křídlu Ryo Miyaichimu, a to navzdory tomu, že má momentálně zlomenou nohu. Mladý Japonec by měl dorazit po skončení smlouvy v září a v prosinci by měl na své osmnáctiny podepsat pětiletý profesionální kontrakt. Ke zranění Ryo došel v Ajaxu Amsterdam, měsíc předtím byl na zkoušce v Arsenalu. Wengerův zájem o tohoto hráče po zranění opadl, ale po zprávách, že zranění není až tak vážné, jak se zdálo, jeho zájem výrazně stoupl.

15:20  Přestupový termín končí v 19:00 a fanoušci Arsenalu už začínají být rozladěni tím, že gólman je v nedohlednu. Given je vyloučen, Schwarzer rovněž, o Llorisovi se spekuluje, ale jeho odchod z Lyonu je nepravděpodobný. Jak to tedy nakonec vše dopadne?

15:00  Tak zřejmě konec příběhu ohledně Schwarzera a Givena. Oba kluby totiž potvrdily, že se jejich gólmani nikam stěhovat nebudou a svého zaměstnavatele tak nezmění. Kdoví, jak to vlastně všechno ještě dopadne.

14:40  Arsenal opouští další hráč. Na odchodu z klubu je Nacer Barazite, jehož novým zaměstnavatelem by se měl stát Vitesse Arnhem. Přestup to však nastálo není, jde o hostování. „Je pro mne úžasné nyní hrát za Vitesse,“ řekl Barazite serveru voetbal.nl.

14:20  Chorvatský gólman Stipe Pletikosa bude nejspíše jediným hráčem, který dnes zamířil do Tottenhamu. Krátce po dohodě na tomto ročním hostování manažer Harry Redknapp SkySports sdělil, že by byl velmi překvapen, kdyby se mu podařilo ještě někoho získat.

14:10  Birmingham dnes dotáhl chilského útočníka Beasejouru a údajně již i Hleba. Nyní pokukuje po obránci, Armanda Traoreho McLeish získat nedokázal, jak tedy dopadnou jeho námluvy se Spartakem Moskva o Martinu Jiránkovi? Uvidíme v Premier League dalšího Čecha?

14:00  Tak pozor! O Schwarzerovi údajně ještě rozhodnuto není. Fulham se totiž zajímá o gólmana Zenitu Petrohrad Vjačeslava Malafejeva a pokud by jej opravdu získal, byl by ochoten australského účastníka letošního MS uvolnit. Některé bulvární plátky naopak uvádí, že Arsène Wenger v současnosti pokukuje po Hugu Llorisovi. Jenže co je na té poslední novince pravdy...

13:30  Přestup Marka Schwarzera z Fulhamu do Arsenalu údajně definitivně padl. Arsène Wenger se nyní ohlíží v Itálii, do svých řad by prý chtěl získat 24letého vysoce hodnoceného gólmana Bologně Emiliana Viviana. Za něj údajně nabízí 6 milionů liber.

13:10  Birmingham prý získal další zajímavou posilu. Na roční hostování by se do týmu Alexe McLeishe měl stěhovat bývalý záložník Arsenalu Alexander Hleb. Manažer „Blues“ chtěl získat i Bělorusa nastálo, nicméně s nabídkou 5 milionů liber údajně neuspěl.

13:00  Italská média přišla s informací, že Juventus úspěšně dotáhl hostování Armanda Traoreho z Arsenalu. Za jeho vypůjčení by severolondýnský celek měl získat 500 tisíc eur a italský klub má navíc opci na přestup. Pokud by ji Juventus využil, Arsenalu vyplatí 4 miliony eur.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama