Gael Clichy

Clichy varuje své spoluhráče

02.10.2010, 19:39 – Filip ČavojProfil na Twitteru

Gael Clichy varuje své spoluhráče před tím, aby v neděli nezopakovali podobný výkon jako proti výběru West Bromwiche Albion, který minulou sobotu Arsenal oloupil o všechny body.

„Kanonýři“ ve svém posledním vystoupení na ligové scéně doma utrpěli velice zdrcující porážku od nováčka z West Browiche Albion. Parta Arséna Wengera musí na tento zkrat odpovědět v neděli na Stamford Bridge, kde sídlí mistrovská Chelsea. Francouzský zadák Gael Clichy proto varuje své spoluhráče, aby se vyvarovali jakéhokoliv podcenění.

„S West Bromem to byl hrozný zápas, těžko akceptovatelný. Z nějakého důvodu nám chyběla touha vyhrát a někteří hráči byli unavení. Ale na takovéto úrovni se nelze vymlouvat na únavu.“

„WBA je mnohem menší klub než my, takže jsme měli logicky vyhrát, to každý ví. Ovšem je třeba je pochválit, hráli velice dobře. Musíme se opět vzchopit, dát své nosy pěkně dolů a začít opět tvrdě pracovat. Když jste hráčem Arsenalu, lidé od vás očekávají mnohem víc a můžu vás ujistit, že pokud na Chelsea předvedeme něco podobného jako posledně s West Bromem, bude to náramně těžké," uvědomuje si důležitost utkání Gael Clichy, který v neděli nastoupí na pozici levého beka.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama