Manažer Arsene Wenger

Proti Wiganu nastoupí silný tým

29.11.2010, 11:20 – František BorekProfil na Twitteru

Po více než měsíci čeká svěřence Arséna Wengera další utkání Carling Cupu. Po postupu přes Tottenham Hotspur a Newcastle United přicestuje na Emirates další celek Premier League - Wigan Athletic. A jak sám Wenger říká, do utkání nastoupí silný tým.

Manažer Arsène Wenger vycítil, že je třeba již za každou cenu získat nějakou trofej, a tak do zápasů Carling Cupu posílá silnější výběry než tomu bylo v minulosti. Tato soutěž pro Wengera nepatří mezi prioritní, přesto na ni letos náš manažer klade velký důraz.

I přesto si je však Wenger vědom, že některým hráčům bude muset dát odpočinek. „Budeme hrát se silným týmem. Nesmíme ale zapomenout, že po dobu posledního jeden a půl měsíce jsme hráli za tři dny jedno utkání. Musíme zjistit, jak na tom hráči jsou fyzicky,“ dává jasně najevo francouzský manažer.

Nabízí se tak, že by do zápasu mohli naskočit hráči jako Van Persie, Walcott, Szczesny, Gibbs nebo Bendtner. „Van Persie? Ještě nevím. Mám jej nechat ještě týden pracovat nebo poslat do utkání? Všechno bude záležet na rozhovoru s ním, abych zjistil, jak se cítí,“ dodal.

Více informací o nominaci či marodce přineseme v odpoledních hodinách.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama