Aaron Ramsey ještě v barvách Nottinghamu Forest

Manažer Nottinghamu Davies: Ramsey mi bude chybět

03.01.2011, 20:30 – David LopaurProfil na Twitteru / Skysports.com

Aaron Ramsey byl podle manažera Nottinghamu Forest Billyho Daviese darem od Arsenalu. Mladého záložníka získal druholigový klub na hostování v půlce listopadu, aby velšský středopolař získal co nejvíce herních zkušeností po zotavení se ze zlomeniny nohy.

I přes celkem nepříjemné počasí, které v Británii vládlo posledních pár týdnů, se Aaron Ramsey dostal do dvou zápasů v základní sestavě a do třech zasáhl jako střídající hráč. Nakonec však nastoupil do spousty utkání během šesti dnů - v tom prvním nastoupil proti Derby 29. prosince, kde Nottingham vyhrál 5:2. Poté si zahrál proti Barnsley v sobotu, kde jako střídající hráč pomohl k remíze 2:2.

Dvacetiletý záložník v pondělí nechyběl ani u duelu s Ipswichem, který se střetne s Arsenalem v semifinále Carling Cupu. Svým výkonem sice Aaron Ramsey přispěl k výhře Nottinghamu 1:0, nicméně to byl jeho poslední zápas v rudých barvách Forestu, jelikož už před středečním kláním s Manchesterem City bude pilně trénovat v barvách Arsenalu. 

Manažer Billy Davies připouští, že mu bude záložník „Gunners“ určitě chybět. „Bylo mi potěšením s Aaronem těch pět týdnů spolupracovat. Když jsem jej viděl každý den trénovat, bylo mi jasné, že má před sebou skvělou budoucnost. Bohužel jste ho neviděli v plné akci, jelikož nás zradilo počasí.“

„Nakonec jsem jej ještě nasadil do pár posledních zápasů, aby vylepšil formu, ale musel jsem ho šetřit, protože by nebylo rozumné na něj v závěru vyvíjet plnou zátěž,“ doplnil Billy Davies.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama