Cesc Fabregas

Nemám důvod odejít, prohlásil Fabregas

09.01.2011, 14:20 – Filip SedlákProfil na Twitteru / skysports.com

Kapitán Arsenalu Cesc Fabregas prozradil, že vůbec nemyslí na odchod ze severu Londýna a jeho hlavním cílem, na který se plně soustředí, jsou úspěchy s Arsenalem.

23letý středopolař byl s ochodem do rodné Barcelony spojován již nespočetněkrát a největší nejistota okolo jeho budoucnosti byla především v létě loňského roku, kdy prohlásil, že by se rád vrátil do Španělska. Nicméně nestalo se tak, a poté se situace uklidnila.

Nyní, kdy se opět otevřel přestupní termín, přišly také vlny spekulací. Cesc Fabregas ovšem sám přiznal, že jeho srdce je plně oddáno severolondýnskému celku, který chce jako kapitán dovést k úspěchům. Wengerův tým stále bojuje na čtyřech frontách a španělský reprezentant je odhodlaný i nadále působit na Emirates Stadium.

„Proč bych měl odcházet? Vždyť je to zde naprosto fantastické. Mým snem a přáním bylo vždy získat nějakou trofej s tímto klubem. Až se mi to splní, tak teprve poté mohu přemýšlet o něčem jiném, o nových cílech a výzvách, protože o tom můj život je,“ řekl záložník „Kanonýrů“, jenž byl spojován i s Realem Madrid a Interem Milán.

„Já jsem nyní kapitánem Arsenalu a mým úkolem je dovést tento tým k úspěchům. To je ten největší sen, který mohu mít. Chci ukončit dlouholeté čekání na trofej a byl bych velice rád, kdyby se to povedlo právě letos,“ vyjádřil se Cesc Fabregas, jenž do Arsenalu přišel jako mladý dorostenec v září roku 2003.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama