Marouane Chamakh

Chamakh si oddýchol a teší sa na ďalšie zápasy

18.01.2011, 13:55 – Peter MarkoProfil na Twitteru / skysports.com

Marocký útočník Arsenalu Marouane Chamakh sa neobáva nedostatku zápasových príležitostí v roku 2011.

Chamakh sa v Premier League naposledy predstavil na konci decembra, keď Arsenal remizoval vo Wigane 2:2. Od tej doby Maročan nastúpil len na 68 minút v FA Cupe proti Leedsu a v druhom polčase v semifinále Carling Cupu proti Ipswichu naskočil na ihrisko na niekoľko minút.

To vyvolalo špekulácie, že útočník, ktorý v lete od svojho prestupu z Bordeaux strelil za Arsenal 10 gólov, vypadol z milosti manažéra Wengera. Marouane však všetko popiera a trvá na tom, že sa s trénerom na všetkom dohodol.

„Ako mi manažér povedal, hral som veľmi veľa zápasov od začiatku sezóny, takže som bol vyčerpaný. Je to logické, nemám byť prečo znepokojený. To mi umožnilo na pár dní si oddýchnuť a teraz sa cítim fajn a teším sa na ďalšie zápasy.“