Alex Song

Song a Walcott hlásí zranění, Nasri Barcelonu nestihne

02.02.2011, 14:45 – Filip SedlákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Po úterním zápase Premier League, ve kterém Arsenal na Emirates Stadium otočil zápas ve svůj prospěch proti Evertonu, hlásí zdravotní problémy další hráči.

Záložníka Alexe Songa musel v úterním duelu po prvním poločase z důvodu zdravotních problémů nahradit Abou Diaby. Křídelník Theo Walcott sice odehrál celý zápas, ale po konečném hvizdu se u něj ukázaly potíže s kotníkem.

Po víkendovém úderu, kdy se Arsenalu zranila jedna z hlavních opor Samir Nasri, přichází tedy další rána, a hned dvojnásobná. Nejenže tým ze severu Londýna přišel nově o dva hráče, ale podle nejnovějších výsledků z vyšetření je patrné, že francouzský záložník Nasri bude mimo hru až tři týdny, což znamená, že pro důležité osmifinálové klání Ligy mistrů proti Barceloně nebude připraven.

„Song nemůže chodit. Nevím přesně, co jej trápí. V zápase byl od někoho pořádně nakopnut, zdá se mi, že to byl Koscielny. Ten za chvíli dorazí všechny hráče v našem týmu. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet v následujících dnech, ale nyní není schopen ani chodit,“ uvedl po výhře nad Evertonem manažer Arsène Wenger a na závěr dodal: „Vyšetření u Nasriho ukázalo problém s nataženým stehenním svalem. Mimo hru bude 21 dní.“

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama