Emirates Stadium

Zápas s Wolves v ohrožení

20.12.2011, 09:00 – Filip SedlákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Jak jste se již mohli v minulých dnech dozvědět na naši facebookové stránce, utkání mezi Arsenalem a Wolverhamptonem, které je na programu 26. prosince, může být z důvodu stávky londýnského metra přeloženo.

Hrací období okolo Vánoc každoročně ohrožují především klimatické vlivy spojené se sněhovou nadílkou, ovšem konání zápasů Premier League je v současnosti nejisté úplně z jiných důvodů. Zaměstnanci města chystají na pondělí 26. prosince hromadnou stávku, což by znamenalo pro fanoušky obou celků obrovské komplikace v cestě na stadion.  

Netřeba zdůrazňovat, že podzemní doprava patří v britské metropoli k nejrozšířenější a každý víkend ji využívá velká většina fanoušků k dopravě na Emirates Stadium. Po Vánocích však zaměstnanci londýnské dopravní společnosti chystají hromadné protesty, které se mají uskutečnit právě také v tzv. Boxing Day (sv. Štěpán).

Vedení Arsenalu projevilo svou ohleduplnost ke fanouškům, kteří se v pondělí na Emirates Stadium chystají. Celá situace je nyní ve spolupráci s orgány londýnské policie, dopravním podnikem, vedení Premier League a také se zástupci Wolverhamptonu pečlivě sledována.

Pokud by se stávka v Londýně potvrdila, znamenalo by to přeložení utkání na jiný termín. Jakmile se objeví definitivní rozhodnutí o konání pondělního duelu, budeme vás na ARSENALsite.cz informovat.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama