Sanchez Watt

Sanchez Watt by rád odešel na hostování

19.09.2012, 08:00 – Filip HarciníkProfil na Twitteru / arsenal.com

21letý Watt je připravený znovu z Arsenalu odejít hostovat do jiného klubu, pouze pokud si ale bude jistý, že to pro něj bude přesun správným směrem.

Tento mladý útočník minulou sezonu hostoval v Sheffieldu Wednesday a také v Crawley Town a oběma klubům dopomohl k postupu. Sám Watt přiznává, že během hostování se mnohému naučil a další hostování by pro něj mohlo být podobným přínosem.

„Chtěl bych odejít někam, kde se mohu dále zlepšovat. Pokud bude existovat vhodná nabídka, můj agent a manažer Wenger mi o ni řeknou. Čekám na ten správný klub,“ řekl Watt při rozhovoru pro oficiální stránky Arsenalu.

„Hostování během minulé sezony mi pomohla dospět. Musíte o své místo v týmu tvrdě bojovat po celou dobu v klubu. Jste tam sám, musíte dospět. Bojovali jsme o postup a každý trénink a zápas byl důležitý. Musel jsem být stále soustředěný, hodně mi to pomohlo.“

Watt vstřelil 4 góly během tří zápasů v Premier League do 21 let, nové soutěže pro mládežnické výběry. I díky tomu doufá, že dostane šanci v zápase proti Coventry, který Arsenal čeká příští týden v rámci Capital One Cupu.

„Může se stát cokoliv, musím na to být připravený. Musím hrát, jak nejlíp umím a třeba budu nominován. Budu na tréninku tvrdě pracovat a uvidíme, co se stane,“ zakončil Sanchez Watt krátký rozhovor. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama