Serge Gnabry

Gnabry má před sebou skvělou budoucnost, říká Djourou

01.10.2012, 22:00 – Filip HarciníkProfil na Twitteru / arsenal.com

Obránce Johan Djourou je přesvědčen, že mladík Serge Gnabry má nejen talent, ale i správný charakter, aby se v budoucnu stal klíčovým hráčem Arsenalu.

17letý mladík vzbuzuje od svého příchodu ze Stuttgartu v létě 2011 obdiv. Podle lodivoda Arsenalu Wengera je Serge velkou nadějí pro budoucnost.

Gnabry se fanouškům Arsenalu představil v pohárovém utkání proti Coventry City, když střídal Alexe Oxlade-Chamberlaina. Nejen Johan Djourou v něm vidí talentovaného hráče.

„Máme mnoho skvělých mladých hráčů a jedním z nich je právě Gnabry. Na svůj věk jr opravdu dobrým hráčem, má před sebou skvělou budoucnost.“

„Má všechny předpoklady k úspěchu, ať už bude hrát na křídle nebo uprostřed. A k tomu má ještě správný charakter. Pokud se nenechá unést, má obrovskou šanci se prosadit,“ vyjádřil se na adresu německého mladíka Djourou.

Djourou byl v pohárovém utkání kapitánem Arsenalu a o pásce mluví jako o nezapomenutelné události.

„Bylo mi ctí být kapitánem Arsenalu, je to něco výjimečného. Také to ukázalo respekt realizačního týmu vůči mé osobě. Capital One Cup je soutěž, kterou beru velmi vážně a jsem rád, že jsme se dostali do dalšího kola, ve kterém budeme chtít také uspět.“

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama