Theo Walcott

Walcott: Na nadcházející těžký měsíc jsme připraveni

07.11.2012, 18:25 – Tomáš ZrůstProfil na Twitteru / arsenal.com

Křídelník Theo Walcott, kolem kterého se stále míhají spekulace ohledně jeho budoucnosti, věří, že následující měsíc bude pro Arsenal velkou zkouškou. I přes nepříznivé výkony v posledních utkáních je přesvědčen o připravenosti týmu.

Výběr Arséna Wengera čeká v nejbližších týdnech Fulham, derby s Tottenhamem a zápas o postup do vyřazovací části Ligy mistrů s francouzským Montpellierem. Dále si v rámci domácí ligy změří síly s Aston Villou a Evertonem.

„Bude to pro nás náročný měsíc. Prověří nás to nejen fyzicky, ale i duševně a jsem přesvědčen, že jsme připraveni.“ svěřil se anglický reprezentant. Walcott je toho názoru, že i přes náročný rozpis mají potřebné sebevědomí právě díky remíze 2-2 se Schalke.

„Abych byl upřímný, Schalke nás v druhé půli začalo přehrávat a pro nás to bylo náročné. Tvrdě jsme bojovali a myslím, že před začátkem utkání bychom bod jistě rádi brali.  Když dorazíte na takto obtížná místa s obtížnou atmosférou a hrajete proti výbornému týmu, který nás porazil v domácím prostředí, je skvělé rychle vsítit dvě branky. Bohužel je pro nás ostudné, že jsme to nedokázali dotáhnout do konce. I přes to je tento bod dobrým výsledkem.“

23-letý hráč bojoval před zápasem ve Veltins Aréně s nemoci, a o to více je spokojený se svým gólem, který otevřel skóre a celkově výkonem, který předvedl.

„Necítil jsem se ráno dobře. Hlas se mi už  pomalu vrací, ale stále to není moc znát. Přes to všechno bylo skvělé si zahrát , což je jediné, co nyní chci,“ dokončil rozhovor mladý útočník.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama