Mikel Arteta

Arteta má problém s lýtkem, Giroud se vrací

16.05.2013, 21:05 – Filip SedlákProfil na Twitteru / arsenal.com

Severolondýnský Arsenal vyjíždí v neděli k poslednímu zápasu letošní sezóny. O důležité tři body budou „Kanonýři“ bojovat v St. James Parku proti domácímu Newcastle. Manažer Arséne Wenger na tiskové konferenci přinesl nové zprávy ohledně zraněných hráčů.

Před závěrečným kolem visí otazník nad startem záložníka Mikela Artety. Španělský záložník si v úterním duelu proti Wiganu mírně natáhl lýtkový sval a jeho šance na to, že zasáhne do nedělního klání proti „Magpies“ jsou podle slov kouče Wengera minimální. 

Všichni ostatní hráči jsou připraveni, včetně Jacka Wilshera, který by měl pravděpodobně Artetu ve středu pole nahradit. Po třízápasovém trestu se do hry vrací také útočník Olivier Giroud.

„Na víkend máme nejistotu ohledně Artety, který musel střídat těsně před koncem v zápase s Wiganem kvůli problémům s lýtkem. Pokud mám být upřímný, tak jeho šance na start proti Newcastlu jsou minimální. Zbytek týmu by měl být v pořádku, nejsou hlášené žádné problémy.“

„Existuje možnost, že Wilshere v neděli nahradí Artetu. Budeme ho nyní pečlivě sledovat a o jeho startu se rozhodne až těsně před zápasem,“ uvedl na tiskové konferenci Arsène Wengera a reagoval také na návrat Girouda: „Jsem rád, že je zpět. Stýskalo se mu po herním vytížení a bude natěšený.“

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama