Olivier Giroud

Příští sezonu budu lepší, hlásí Giroud

27.05.2013, 13:30 – Filip ČavojProfil na Twitteru / Arsenal.com

Olivier Giroud věří, že v příští sezoně se můžeme těšit na lepší výkony z jeho strany.

Loni v létě přišel z Montpellieru s nálepkou nejlepšího střelce francouzské Ligue 1 a nutno přiznat, že na svůj první rok v Anglii si nevedl vůbec špatně, o čemž svědčí 17 branek a 10 přesných asistencí. Sám vytáhlý forvard doufá, že ve stejném duchu bude pokračovat i v příští sezoně. 

„Sezonu hodnotím jako dobrou, co se statistik týče, ale vím, že můžu byt ještě lepší a také se více poznat se spoluhráči. Věřím, že následující ročník bude úspěšný, rád na sobě pracuji a myslím, že mé letošní výkony vcelku obstály. Když přijdete do ligy jako je Premier League, nemůžete hned v první sezoně hrát jako Drogba nebo Henry," připomíná slavné časy hvězdných útočníků, kteří větrali obrany na anglických kolbištích.

„Anglie mě vždy přitahovala nejvíc, ta atmosféra kolem fotbalu a život tady je fascinující. Na změnu země jsem byl připravený a první rok v Londýně jsem si náramně užil jak po osobní, tak fotbalové stránce. Chci pokračovat v dobrých výkonech a dostat ze sebe to nejlepší," zakončil odhodlaně Olivier Giroud.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama