Ox: Arsenal čeká zářivá budoucnost

27.05.2013, 22:00 – Filip ČavojProfil na Twitteru / skysports.com

Alex Oxlade-Chamberlain věří, že sezona 2012/13 byla tou poslední, kdy Arsenal vyšel co se trofejí týče naprázdno.

Ačkoli to bylo pro „Kanonýry" další tažení bez trofeje, může se sezona 2012/13 nakonec považovat za vcelku úspěšnou, a to zejména díky vybojované účasti v předkole Champions League. Z posledních šestnácti zápasů vyhráli svěřenci Arséna Wengera hned dvanáct a díky tomu poslali rivaly z White Hart Lane opět pouze do Evropské ligy. 

Alex Oxlade-Chamberlain, mladičký a dravý záložník ve službách severolondýnského velkoklubu, si z letošní sezony vzal hodně pozitiv a cítí, že v příštím ročníku se Arsenal výrazně přihlásí a nějakou cennou trofej: „Arsenal FC je klub, jehož každoroční ambice jsou triumfry v těch nejlepších soutěžích, jenže náš tým si uvědomil, že letos jsme na to prostě neměli, byli zde lepší týmy, a tak jsme museli z ambic ubrat a stanovit si za cíl postup do Ligy mistrů, aby klub i nadále patřil mezi evropskou smetánku. To se nám povedlo, takže v tomto ohledu můžeme letošní sezonu považovat za úspěšnou," řekl v rozhovoru pro Sky Sports News HD anglický reprezentant, který je nyní s týmem Roye Hodgsona před přátelským zápasem Albionu. 

„Sezonu jsme zakončili v dobré formě a s velkým sebevědomím, z čehož můžeme čerpat na startu nového ročníku. Myslím, že každý z nás už se těší na letní přípravu a začátek nového tažení 2013/14," je si jist Oxlade-Chamberlain. 

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama