Freddie Ljungberg

Ljungberg by čtvrté místo neslavil

28.05.2013, 22:30 – Filip ČavojProfil na Twitteru / telegraph.co.uk

Freddie Ljungberg se opřel do hráčů Arsenalu za to, že jsou spokojení s pouhým čtvrtým místem a již osm let nezískali pro klub žádnou trofej.

Bývalý záložník Arsenalu, který v červenobílém dresu odehrál celkem 328 utkání, získal dva ligové tituly a tři FA Cupy, zkritizoval současný Arsenal a nemůže pochopit, proč hráči oslavují konečné čtvrté místo v lize. 

„Vůbec se mi nelíbí, že oslavovali umístění v Top Four, já se dívám na klub zcela jinak, jsem ze staré školy a za naší éry se každá sezona bez trofeje hodnotila jako velký propadák, což mi kdysi říkal i Pat Rice. Nyní je ale situace v klubu jiná, museli splácet dluh za nový stadion, no jsem velmi zvědav, co se stane v létě, doufám, že přijdou kvalitní hráči a tým bude příští rok silnější," přeje si bývalý hráč West Hamu či Celticu.

„Vím, že nyní vybudovali celkem schopné mužstvo, ale potřebují dodat kvalitu, přivést pár opravdu špičkových hráčů. Když každý rok přijdete o opory, je prakticky nemožné bojovat o titul, ale i přesto smekám před Wengerem, který si i s tímhle kádrem vedl moc dobře," zakončil Freddie. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama