Costa a Gabriel byli od FA obviněni za své chování, napomenutí dostal také Cazorla

21.09.2015, 19:00 – Filip SedlákProfil na Twitteru / thefa.com

Anglická fotbalová asociace se dnes zabývala sobotním zápasem mezi Chelsea a Arsenal, při kterém se odehrálo několik situací, které nemohly zůstat bez povšimnutí. Hlavní aktéři byli obviněni za své jednání a hrozí jim trest.

Diego Costa

„Diego Costa byl obviněn za agresivní chování, kterého si rozhodčí podle svého prohlášení nevšimli, nicméně to bylo zachyceno na video. Útočník Chelsea se zapojil do incidentu s Laurentem Koscilenym ve 43. minutě zápasu. Na vyjádření má čas do úterý 22. září do 19:00."

„Incidenty, které se odehrály mimo souboj o míč a nebyly viděny ani jedním z rozhodčích, budou předloženy třem bývalým elitním arbitrům. Každý z nich přezkoumá záběry nezávisle na sobě a zhodnotí, zda bude nutno toto jednání dodatečně potrestat. Pro retrospektivní opatření a dodržení pravidel FA, musí být rozhodnutí shodné, či jednomyslné." 

Gabriel a Santi Cazorla 

„Obránce Arsenalu Gabriel byl obviněn za své nevhodné chování, které následovalo po prvním napomenutí, zatímco jeho týmový kolega Santi Cazorla byl varován za své chování po obdržení červené karty."

Arsenal a Chelsea

„Dle pravidla E20 byly napomenuty také oba kluby za nedostatečnou kontrolu svých hráčů. Oba celky a Gabriel mají na vyjádření čas do čtvrtka 24. září do 19:00," stojí v oficiálním prohlášení FA. 

 

 

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama