Jsem rád, že jsem zpátky na listině střelců. Ty góly byly pro mého syna, říká Giroud

09.03.2016, 15:42 – Monika Gordíková / arsenal.com

Olivier Giroud věnoval své dvě trefy z utkání proti Hullu svému synovi, který se narodil jen pár hodin před zápasem.

Má za sebou pořádnou honičku, ale naštěstí všechno dobře dopadlo a on se teď může radovat po osobní i pracovní stránce. Olivier Giroud se před pohárovým zápasem s Hullem stal podruhé otcem. V samotném utkání pak dokázal vstřelit dva góly a po dlouhé době tak utnul sérii duelů, ve kterých se marně pokoušel rozvlnit síť v soupeřově brance.

Giroudova manželka Jennifer přivedla v noci z pondělí na úterý na svět syna Evana. Rodina se tak rozrostla. Dvouletá Jade má brášku. „Hrozilo, že zápas propásnu. Jsem rád, že se narodil už během noci. Mohl jsem si tak před zápasem ještě trochu odpočinout,“ říká Giroud.

V důležitém mači, který Arsenal vyhrál 4:0, se postaral o první a druhý gól Gunners. Trefil se po dvanácti zápasech. „Pro útočníka je vždy těžké, když se mu nedaří skórovat, ale musíte dál věřit a tvrdě makat. Jsem moc rád, že jsem se dostal zpátky na listinu střelců,“ nechal se slyšet Giroud.

Své zásahy na hřišti oslavil tradičním rituálem v podobě houpání rukou. U toho mu asistovali i jeho spoluhráči. „Chtěl bych ty góly věnovat svému synovi. Jsem moc šťastný, že jsem se prosadil. Vstřelili jsme čtyři góly. Vedli jsme si dobře vzadu i vpředu. S naším výkonem můžeme být spokojeni.“

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama