Özil chce Wilsherovu desítku. To číslo pro mě hodně znamená, říká a chystá se jednat o smlouvě

06.09.2016, 14:32 – Monika Gordíková / standard.co.uk

Záložník Mesut Özil touží mít na dresu číslo, jaké do teď nosil Jack Wilshere. Ten zamířil na hostování a jeho desítka je tak volná.

Hvězdný Mesut Özil zřejmě brzy oblékne nový dres. Klid, panika není na místě. Chystá změnu na zádech. V rozhovoru pro německé noviny Express řekl, že chce současnou jedenáctku vyměnit za desítku. Tedy číslo, které „držel“ Jack Wilshere, jenž ovšem nyní odešel na hostování do Bournemouthu.

„Je teď volné a já ho budu mít,“ nechal se slyšet Özil, jemuž se podařilo desítku získat i v národním týmu. „V německé reprezentaci ho chtěl Lukas Podolski. Měl více zápasů než, proto na něj měl nárok. Teď už je moje.“

V Arsenalu prý o jeho touze vědí. „To číslo je pro mě to pravé, pro mou pozici na hřišti. Znamená pro mě hodně. Je to mé oblíbené číslo. Nosili ho legendy jako Zinedine Zidane, Diego Maradona nebo Pelé,“ pokračoval záložník.

Hodně se teď o něm píše kvůli nové smlouvě. Jeho stávající kontrakt se sice ke konci ještě úplně neblíží, ale Arsène Wenger chce, aby německý tvůrce hry strávil svou fotbalovou budoucnost na severu Londýna, a proto si ho hodlá pojistit. Özil řekl, že je po EURU a letním volnu znovu ten pravý čas usednout k jednacímu stolu. „Chtěl jsem se soustředit jen na národní tým. Teď můžeme pokračovat v jednáních.“

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama