Cazorla musel podstoupit další zákrok a jeho návrat se odkládá o několik měsíců

14.01.2017, 11:00 – Filip SedlákProfil na Twitteru / espnfc.com

Španělský záložník, který se v dresu Arsenalu objevil naposledy v říjnu v utkání Ligy mistrů proti Ludogorci, musel podstoupit další chirurgický zákrok, který má pomoci lépe doléčit jeho komplikace s jeho pravou nohou.

Cazorla byl na jedné operaci již na začátku prosince, když se objevily komplikace v oblasti pravé paty a Achillovy šlachy. Po více než měsíci však nyní musel přijít další zákrok, který návrat třicetiletého španělského reprezentanta odkládá minimálně o dalších deset týdnů. 

„Musel podstoupit malou proceduru a nyní máme schůzku s lékařským týmem, abychom věděli, o co přesně jde,“ uvedl Arsène Wenger.

Pro Santiho je to tak další rána, jelikož od 19. října nebyl na trávníku a v loňské sezóně si také několik měsíců nezahrál. I přesto, že se objevily spekulace, že se v letošním ročníku už do hry nedostane, francouzský kouč věří, že jeho služby bude moci ještě využít.

„Ano, doufám v to. Jakmile se dostane na tréninkové hřiště a bude moci běhat, musí se počítat s přípravou v délce minimálně šesti týdnů. V této fázi však bohužel nyní není, takže doufejme, že se dostane na hřiště v následujících třech až čtyřech týdnech,“ dokončil boss a naznačil, že pokud Cazorla nezačne s tréninkem do půlky února, v letošní sezóně by si už skutečně nemusel kopnout. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama