Peréz přiznal, že chce odejít. Vadí mu nedostatek šanci i Wengerovo chování

25.07.2017, 20:19 – Tomáš ZrůstProfil na Twitteru / skysports.com

Útočník Lucas Peréz otevřeně promluvil o své situaci v Arsenalu a přiznal, že plánuje během letního přestupového období Londýn opustit a vrátit se do Španělska.

Osmadvacetiletý útočník dorazil na sever Londýna teprve před rokem, ovšem vzhledem ke konkurenci i zraněním, které pravděpodobně zpomalily jeho adaptaci i zhatily šance na pravidelné nastupování, se nedokázal v Arsenalu plně prosadit a v základní sestavě nastoupil v lize či na evropské scéně pouze třikrát.

Sám španělský fotbalista v nedávných dnech otevřeně promluvil pro španělský web La Voz de Galicia a potvrdil, že oznámil vedení klubu svůj úmysl Emirates Stadium opustit.

„Chci odejít, hrát a být opět šťastný. Minulý rok jsem dostal velmi málo příležitostí, a jakmile se dostavily, využil jsem je. A vypadá to, že tuto sezonu by to bylo podobné. Chci se poprat o šanci být v národním týmu. Rád bych pravidelně nastupoval, a proto musím změnit dres. A nejlepší by podle mého názoru byl návrat domů do Deportiva.“

Peréz navíc odhalil, že za jeho rozhodnutím stojí především chování samotného manažera Arséna Wengera a přístup, s nímž řešil během sezony hráčovu nespokojenost. Nedávno navíc přibyl incident se změnou jeho čísla na dresu, které nově nosí Alexandre Lacazette.

„Nechovali se ke mně pěkně. Zvláště, když mi odebrali číslo a dali ho spoluhráči. To byla poslední kapka. Lacazette si o to číslo řekl, manažer to přijal a řekl mi to až poté. Nemohu takto pokračovat. Dal jsem klubu vše, ale nebylo to opětováno. Už to nejde vydržet.“

„Cítím se podveden. V únoru mi nebylo povoleno odejít do Číny se slibem, že budu hrát více, ale nakonec jsem jich měl naopak daleko méně. Wenger mi říkal, že rozumí, proč jsem naštvaný. Jenže já si myslím, že by byly věci jen horší, proto myslím jen na odchod. Rád bych hrál na mistrovství světa. Abych toho dosáhl, musím ale pravidelně hrát. A proto chci zpět do Coruňi,“ dodal Peréz ke své nynější situaci po sezoně, v níž s dresem s kanonem na hrudi nastřílel sedm branek.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Informace o sázkových kancelářích