Je to pozice, která by mi mohla sedět, řekl Chambers o hraní v záloze

15.07.2018, 12:12 – Monika Gordíková

Arsenal má za sebou povedený vstup do série přípravných zápasů na novou sezonu. Slavný tým rozstřílel v prvním utkání pod vedením Unaie Emeryho Boreham Wood 8:0. Hattrickem se blýskl Pierre-Emerick Aubameyang. To Calum Chambers se seznamoval s novou pozicí.

Předvést se před novým koučem v tom nejlepším možném světle je pochopitelně cílem každého sportovce. Včera se to dokonale povedlo Pierre-Emerickovi Aubameyangovi. Gabonský reprezentant stihl během prvních sedmnácti minut vstřelit tři branky.

„Jsem nadšený,“ zářil devětadvacetiletý borec, jenž skóre otevřel v 7. minutě nádhernou střelou zpoza vápna. „Je ale potřeba vyzdvihnout práci celého týmu. Vedli jsme si skvěle. Všichni hráli dobře,“ pokračoval a pochvaloval si dosavadní průběh přípravy. „Máme za sebou dobré první dva týdny. Tvrdě pracujeme a snažíme se každý den zlepšovat.“

„Byl to úplně první zápas, ten nikdy není jednoduchý, ale byl to dobrý test. Je důležité, abychom to, co se naučíme při tréninku, převedli do zápasu. To se nám podle mého povedlo,“ řekl po sobotním testu Calum Chambers.

Ten se představil na novém postu. Z obrany se přesunul do středu zálohy. „Je to pro mě nové. Manažer se mnou o tom postu mluvil. Je to pozice, která by mi mohla sedět. Dnes jsem se cítil dobře. Potřebuji ale ještě trochu času, abych si pořádně zvykl,“ podotkl Chambers.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama