Nacho Monreal

Monreala a další hráče uvidíme v sobotu, nastínil Emery

02.08.2018, 03:00 – David LopaurProfil na Twitteru / arsenal.com

Některé hráče jsme během přípravy ještě neviděli v akci, načež tato skutečnost by se měla změnit během sobotního utkání s Laziem. Oznámil to Unai Emery, kterého po zápase s Chelsea (1:1) vyzpovídali novináři.

na situaci okolo Aarona Ramseyho...
"Ohledně vyjednávání s ním nemám žádné nové informace, jelikož to mezi sebou řeší pouze dvě instance: klub a hráč. Můj názor však znáte. Je to člověk, kterého chci v týmu. Osobně se ale teď musím soustředit spíše na tréninky, na hráče jako takové a na následující dvě utkání: přípravný duel s Laziem a ostrým zápasem proti Manchesteru City."
 
o výkonu jeho svěřenců proti londýnskému rivalovi...
"S odehranými 90 minutami jsme spokojení. Řekl bych, že s tím, jak hra plynula, se náš výkon zlepšoval. Tato přátelská utkání jsou pro nás dobrá v tom smyslu, že se učíme reagovat i na nepříznivé situace, kterým pro nás byl první gól soupeře: chceme kontrolovat tempo zápasu držením míče, snažíme se vytvořit si co nejvíce příležitostí a ty pak zkoušíme proměňovat. Proto si myslím, že dnešní výkon byl dobrý a na začátek Premier League by nás tyto zápasy mohly kvalitně připravit. Jediným negativem tak zůstávají zranění Ramseyho, které však není příliš vážné, a Kolasinace. U toho si nejsme jistí, takže očekáváme výsledky lékařských vyšetření."

zdali se stále zajímá o N'Zonziho...
"Podívejte, v tuto chvíli jsem spokojený s hráči, které mám k dispozici. Navíc můžeme začít využívat ještě Nacha Monreala, Lucase Torreiru a Granita Xhaku, které hodlám nasadit v sobotu. I atmosféra uvnitř klubu je v pořádku. Zdali je tu možnost, že bychom se pokusili kádr někým doplnit? Ano, jistě, ale muselo by se jednat o opravdu nepřekonatelnou příležitost."
 
jak se mu líbila hra útočníků...
"Z jejich výběru místa a hry bez míče jsem nadšený, jelikož se jim často daří zabíhat si za soupeřovu obranu. Chceme ještě zdokonalit finální fázi všech zajímavých akcí, které si dokážeme vypracovat, ale jak Aubameyang, tak  Lacazette i Nketiah jsou velice dobří hráči. Pro mne je dneska pozitivem, že jeden z nich využil svou příležitost a podařilo se mu skórovat."

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama