Koscielny se připojil k týmu, na hřiště se ale dostane nejspíše až v listopadu

24.08.2018, 20:24 – Filip SedlákProfil na Twitteru / arsenal.com

Unai Emery přinesl přes sobotním duelem s West Hamem nové zprávy okolo zraněných hráčů a nejvíce novinek uvedl ohledně kapitána Laurenta Koscielného, který se objevil v tréninkovém centru v Colney.

„Pracuje sobě velice tvrdě. První byl ve Francii a minulou neděli se vrátil do Londýna. Jsme štastní, že ho tu máme, protože je to náš kapitán a prokazuje svůj týmový duch. Musíme s ním být ale trpěliví, protože jeho zranění bylo vážné. Je jasné, že je pro nás velice důležité, že je tu s námi, maká a chce nám pomoci,“ uvedl kouč Unai Emery na adresu bývalého hráče Lorientu, jenž léčí zraněnou achillovku. 

Bohužel i přesto, že francouzský obránce běhá a tvrdě pracuje, jeho návrat na hřiště je očekáván až v průběhu listopadu. „Je to velice těžké. Dnes ráno běhal a trénoval na hřišti. Vede si velice dobře,“ dodal španělský trenér s tím, že nic se může uspěchat a očekáváný návrat je plánovaný na listopad. 

Sead Kolašinac (levé koleno) by se měl vrátit do tréninku během října, zatímco Ainsley Maitland-Niles (lehká zlomenina levé nohy) a Carl Jenkinson (výron v kotníku) o měsíc později. 

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama