Speciální sleva na novou Telly – platí jen do konce května

18.05.2020, 23:00 – Profil na Twitteru

Stejně jako v zimě, tak také nyní máme pro naše věrné čtenáře exkluzivní slevu na pořízení internetové či satelitní televize. Více informací o zvýhodněné nabídce Telly (dříve Digi TV) se dozvíte v článku.

Anglická Premier League by se dle aktuálních informací mohla znovu rozběhnout už na začátku června, avšak bez fanoušků na stadionech. Sezóna by se tak měla dohrát pouze za zavřenými dvěrmi v omezeném počtu osob a za přísných hygienických podmínek. 

Jelikož se diváci ve zbývajících kolech letošního ročníku již na stadiony nepodívají, tak v současné době probíhají intenzivní jednání o vysílacích plánech a časech výkopů tak, aby nabídka zápasů maximálně uspokojila všechny fanoušky u televizních obrazovek po celém světě. 

V rámci naší spolupráce s Telly máme k dispozici pro naše čtenáře speciální slevovou akci, která není veřejně dostupná. Vybrat si lze z 30% slevy na Střední nebo Velký balíček, případně pak lze k balíčku Sport získat zapůjčené zařízení zdarma, které bývá za standardních podmínek zpoplatněno.

 

Kromě anglické Premier League, které patří kanál Premier Sport, můžete na Telly sledovat duely anglického FA Cupu či Championship. V nabídce je rovněž německá Bundesliga, která znovu začne už o víkendu 16. května, dále pak španělská La Liga či italská Serie A. Kromě fotbalových soutěží se můžou diváci těšit na tenisový okruh ATP a v rámci kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2 si lze naladit také NHL a NBA. 

V případě zájmu o zvýhodněnou nabídku Telly nás můžete kontakovat přes email filip.sedlak@arsenalsite.cz a následně vám budou zaslány všechny důležité instrukce, jak lze tuto akci využít (nelze objednávat přes stránky Telly.cz). Akce je platná do 31.5.2020. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama