Speciální nabídku Telly lze využít do úterý 30. června

01.06.2020, 12:00 – Profil na Twitteru

Slevová akce od Telly pro čtenáře ARSENALsite.cz byla prodloužena a využít ji lze ještě do konce června. Například balíček Sport lze získat za 250 Kč měsíčně se set-top boxem zdarma.

Anglická Premier League se znovu rozběhla ve středu 17. června v omezeném počtu osob na stadionu a za přísných hygienických podmínek. 

V rámci naší spolupráce s Telly máme k dispozici pro naše čtenáře speciální slevovou akci. Vybrat si lze z 30% slevy na Střední nebo Velký balíček, případně pak lze k balíčku Sport získat zapůjčené zařízení zdarma, které bývá za standardních podmínek zpoplatněno. Pokud si vyberete internetovou verzi, není potřeba instalovat žádnou parabolu ani anténu. Sledovat lze přes set-top box, webovou či mobilní aplikaci, nebo také na chytrých televizorech, Xboxu či Apple TV. 

 

Kromě anglické Premier League, které patří kanál Premier Sport, můžete na Telly sledovat duely anglického FA Cupu či Championship. V nabídce je rovněž německá Bundesliga, která znovu začala už 16. května, dále pak španělská La Liga (od 11. června) či italská Serie A (od 19. června). Kromě fotbalových soutěží se můžou diváci těšit na tenisový okruh ATP a v rámci kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2 si lze naladit také NHL a NBA. 

V případě zájmu o zvýhodněnou nabídku Telly nás můžete kontakovat přes email filip.sedlak@arsenalsite.cz a následně budou zaslány všechny důležité instrukce, jak lze tuto akci využít (nelze objednávat přes stránky Telly.cz). Akce je platná do 30.6.2020. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama