Zranění Lena si vyžádá pauzu na několik týdnů, sezóna nejspíš skončila také pro Martinelliho

24.06.2020, 10:07 – Filip SedlákProfil na Twitteru / arsenal.com

Brankář Bernd Leno si v sobotním zápase s Brightonem přivodil nepříjemné zranění kolene a očekávali se ty nejhorší scénaře až s roční pauzou, které se naštěstí nenaplnily. Klubové stránky přinesly aktuální zprávy o stavu zraněných hráčů.

Bernd Leno...
Pravé koleno. Pozitivní zprávy po podrobném vyšetření. Jedná se o mírně natažené vazy ze zápasu proti Brightonu. Návrat do plného tréninku je očekáván za čtyři až šest týdnů. 

Granit Xhaka...
Zpět v plném tréninku po krátkodobém zranění kotníku ze zápasu s Manchesterem City.

Sokratis...
Zpět v plném tréninku po malém svalovém problému. 

David Luiz...
Suspendován. Po červené kartě ze zápasu s Manchesterem City nemohl nastoupit do dvou utkání. Jeden zápas byl na udělenou kartu v zápase, druhý pak za to, že už to byla jeho druhá červená karta v letošním ročníku. 

Pablo Marí...
Levý kotník. Během zápasu s Manchesterem City došlo k vážnějšímu zranění kotníku. Nyní se čeká na sestavení podrobného plánu léčby. Očekává se návrat do plného tréninku za dva až tři měsíce. 

Gabriel Martinelli...
Levé koleno. Poranění chrupavky během nedělního zápasu. Další testy a vyšetření ho čekají v nejbližších dnech. 

Cedric Soares...
Návrat zpět do plného tréninku po zranění obličeje. Jednalo se o zlomeninu v oblasti nosu, kterou se podařilo doléčit. Očekává se návrat pro zápas se Sheffieldem. 

Lucas Torreira...
Pravý kotník. Dlouhodobé zranění kvůli zlomenině ze zápasu s Portsmouthem (2. března). Vede si velmi dobře a do tréninku by mohl naskočit za dva až tři týdny. 

Calum Chambers...
Levé koleno. Poškožený přední křížový vaz v levém koleni z utkání proti Chelsea (29. prosince). Rehabilitace pokračuje dobře a v současné době běhá a pracuje v tělocvičně. Po zbytek sezóny už nebude k dispozici. 

Nadále platí také to, že všichni hráči a členové realizačního týmu jsou pravidelně testování na COVID-19 stejně jako všichni účastníci Premier League. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama