Bernd Leno se vrací do plného tréninku, Mustafi podstoupil drobnou operaci

29.07.2020, 08:52 – Filip SedlákProfil na Twitteru / arsenal.com

Arsenal v neděli uzavřel ligovou sezónu domácím zápasem s Watfordem a nyní se plně soustředí na finále FA Cupu proti Chelsea. Klubové stránky přinesly aktuální informace o zraněných hráčích.

Hector Bellerín...
V neděli proti Watfordu chyběl z důvodu lehkého zranění lýtka. Nyní už opět trénuje s týmem.

Bernd Leno...
Levé koleno. Mírné poškožení kolenní vazů ze zápasu s Brightonem (20. června). Momentálně běhá a trénuje s míčem. Během tohoto týdne naskočí do plného zatížení. 

Shkodran Mustafi...
Zraněný zadní stehenní sval z utkání FA Cupu proti Manchesteru City. Podrobné vyšetření ukázalo, že se jedná o vážnější problém a na základě toho byl proveden drobný zákrok. Návrat do plného tréninku se očekává během října.  

Calum Chambers...
Křízové vazy v levém koleni. Začal s lehkým během a tréninkem. Cílem je vrátit se do plné zátěže do konce kalendářního roku. 

Pablo Marí...
Levý kotník. Pablo je po operaci a na krátký čas odcestoval domů do Španělska, kde je mu nadále věnovaná zvláštní péče. V srpnu by se měl vrátit zpět do Londýna, kde bude pokračovat v rehabilitacích. Do plného tréninku by se mohl vrátit v září. 

Gabriel Martinelli...
Momentálně má na koleni ortézu po operaci, která proběhla v posledním červnovém týdnu. Zákrok byl úspěšný a jeho pokroky jsou velmi pozitivní. V současné době je pod každodenním dohledem speciálního lékařského týmu v tréninkovém centru v Colney. Během následujících měsíců bude pracovat na svém návratu, který by měl proběhnout do konce kalendářního roku. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama