Prémiová 20% sleva na pořízení Telly – platí do konce listopadu

15.11.2021, 11:00 – Profil na Twitteru / PR

V rámci naší spolupráce s Telly máme pro čtenáře 20% slevu na pořízení satelitní i internetové televize. V letošní sezóně nově i s Ligou mistrů. Aktuální akce je platná do konce měsíce.

Na Telly mají fotbaloví fanoušci mít možnost nově sledovat Ligu mistrů UEFA, pokračuje i nejprestižnější fotbalová soutěž Premier League, německá Bundesliga, španělská LaLiga, italská Serie A a francouzská Ligue 1 nově s hvězdným Messim.

Premier League se vysílá na kanále Premier Sport. Zápasy prestižní Champions League UEFA je možné naladit na kanálech Premier Sport 2 a Nova Sport 3 a 4. Bundesliga, LaLiga a Serie A, které byli zákazníci zvyklí sledovat na kanálech DIGI Sport, se přesunuly na nově vzniklé kanály Nova Sport 3 a 4.

Fotbaloví fanoušci se vedle přenosů Champions League a pěti nejsledovanějších národních lig (Premier League, Bundesliga, LaLiga, Serie A, Ligue 1) mohou těšit i na přenosy anglického poháru FA Cup, holandské ligy Eredivisie nebo Evropské ligy UEFA.

Zkrátka nepřijdou ani fanoušci ostatních sportů. Na kanálech Premier Sport pokračují přenosy UFC a americké NFL. Další sporty, jako tenisové turnaje, cyklistické soutěže nebo například lyžování mohou diváci naladit na kanálech Eurosport 1 a 2. Práva na vysílání jsou nyní podepsány minimálně na další tři roky. Příznivci ledního hokeje mohou sledovat také vybrané zápasy NHL.

Pro čtenáře ARSENALsite.cz je k dispozici opět speciální 20% sleva na pořízení Velkého (480 Kč / měsíc) či Středního (320Kč / měsíc) balíčku. Pořídit lze také balíček Sport (250 Kč / měsíc) se set-top boxem ZDARMA (sleva 90 Kč / měsíčně). Nabídka platí pro nové zákazníky, je bez závazku a uvedené ceny jsou platné po dobu dvou let

Aktuální slevu lze čerpat pouze do 30.11.2021 (od 1.12.2021 je plánována změna ceníku). Uvedenou akční nabídku nelze objednávat přímo přes stránky Telly.cz ani přes veřejnou infolinku.

V případě zájmu nás kontaktujte na email filip.sedlak@arsenalsite.cz a následně Vám zašleme všechny informace.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?