Kontakt

Web www.arsenalsite.cz byl založen za účelem rozšiřování fanouškovské komunity Arsenalu v České a Slovenské republice a informování všech fanoušků o dění v klubu. Hlavní snahou webu je tedy posilování značky Arsenal v těchto dvou zemích. Redakce webu se skládá z nadšených fanoušků, kteří se na tvorbě webu podílejí z lásky ke klubu.

Historie webu

Historie těchto fanouškovských stránek se začala psát 5. září 2006, kdy vyšla na svět první verze webu na adrese www.arsenal.czechian.net. O pár měsíců později, v lednu následujícího roku, byl server přesunut na adresu www.fcarsenalcz.com.

Během éry na www.fcarsenalcz.com se web stal velice oblíbeným a denně „svítilo“ na ukazateli návštěv číslo přesahující tři tisíce (v den zápasu až okolo pěti tisíc).

15. května 2010 ve 22:00 se server přemístil na novou adresu www.arsenalsite.cz. Dosavadní rekordní návštěva zavítala na web 2. září 2013, kdy o posledním dni letního přestupového termínu přišlo na stránku přes 22 tisíc čtenářů.

Milníky

  • 5. září 2006 byl web založen na www.arsenal.czechian.net.
  • Začátkem roku 2007 byl přesunut na novou doménu www.fcarsenalcz.com.
  • Server se po krátké době vyšplhal až na samý vrchol ve světoznámém vyhledávači Google.
  • V dubnu 2009 překonal portál hranici jednoho milionu návštěv, za necelý rok to byly již dva miliony.
  • 2. září 2013 přišla na stránku dosud nejvyšší návštěva – přes 22 tisíc.

 

Kontakt na redakci

Pozice Jméno E-mail
Hlavní kontakt na redakci Redakce
Administrátor, mediální zastoupení František Borek
Šéfredaktor Radek Šamša
Zástupce šéfredaktora Ján Gábor
Redaktoři Filip Sedlák, Peter Marko, Jiří Čihák, Filip Harciník, Dominik Bokůvka, Monika Gordíková, David Lopaur, Tomáš Zrůst

Kam pokračovat?
Informace o sázkových kancelářích