Začíná Premier League. DIGI TV ji nově vysílá na kanálu DIGI Sport 4

10.08.2018, 12:00 – Profil na Twitteru / PR ČLÁNEK, DIGI TV

Utkáním Manchester United – Leicester začíná v pátek 10. srpna nová sezona anglické fotbalové Premier League. Ve stejný den zahájil český televizní operátor DIGI TV vysílání nového sportovního kanálu DIGI Sport 4 HD. Právě na tento program se vysílání Premier League přesouvá. Fanoušci ostrovního fotbalu se i letos mohou díky DIGI TV těšit každý víkend na řadu přímých přenosů. Již z úvodního kola jich DIGI TV odvysílá šest včetně nedělního šlágru Arsenal – Manchester City.

„Premier League je vlajkovou lodí našeho sportovního obsahu. Fanoušci ostrovní kopané se i v této sezoně mohou těšit na maximální porci zápasů, kterou nám umožňuje odvysílat balíček práv, který DIGI TV vlastní," říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI TV, a doplňuje: „V této sezoně navíc nově nabízíme i atraktivní zápasy Anglického poháru FA Cupu. Vysíláme nadále i druhou anglickou ligu Sky Bet Championship a skotskou Premiership, tedy to nejlepší z ostrovního fotbalu."

Pátek 10. 8. ve 21:00
Manchester United – Leicester City
DIGI Sport 4 HD
Sobota 11. 8. v 13:30
Newcastle United – Tottenham Hotspur
DIGI Sport 4 HD
Sobota 11. 8. v 16:00
Huddersfield Town – Chelsea FC
DIGI Sport 4 HD
Sobota 11. 8. v 16:00
AFC Bournemouth – Cardiff City
 
Sobota 11. 8. v 16:00
Watford FC – Brighton & Hove Albion
 
Sobota 11. 8. v 16:00
Fulham FC – Crystal Palace
 
Sobota 11. 8. v 18:30
Wolverhampton Wanderers – Everton FC
DIGI Sport 4 HD
Neděle 12. 8 v 14:30
Southampton FC – Burnley FC
 
Neděle 12. 8 v 14:30
Liverpool FC – West Ham United
DIGI Sport 4 HD
Neděle 12. 8 v 17:00
Arsenal FC – Manchester City
DIGI Sport 4 HD

Premier League je první soutěží z bohaté nabídky DIGI TV, která vstupuje do sezony. O týden později bude zahájena španělská LaLiga, jež zůstává na obrazovkách DIGI TV ještě minimálně příští tři sezony, a italská Série A, kterou DIGI TV nově na příští tři ročníky získala. V pátek 24. srpna pak začne německá Bundesliga, kterou DIGI TV vysílá od letošního jara a rovněž ji budou moci fotbaloví fanoušci sledovat na DIGI TV minimálně v příštích třech sezonách. Každý víkend po celou sezonu bude DIGI TV přinášet fotbalovým fanouškům desítky hodin přímých přenosů toho nejlepšího evropského klubového fotbalu a řadu dalších fotbalových pořadů.

O DIGI CZ
Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Sérii A, španělskou LaLigu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.

Aktuálně můžete využít akční nabídku "Léto s DIGI TV na 3 měsíce zdarma".


 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama