Özil a Kolasinac z bezpečnostních důvodů neodcestují do Newcastlu

09.08.2019, 22:12 – Filip SedlákProfil na Twitteru / skysports.com, bbc.co.uk

Na Ostrovech se po letní přestávce opět rozjíždí Premier League a Arsenal v úvodním duelu míří na půdu Newcastlu. Bohužel bez účasti Mesuta Özila a Seada Kolasinace, kteří z bezpečnostních důvodů nemohou k duelu odcestovat.

Oba hráči se nedávno stali terčem útoku. Záběry konfliktu s ozbrojenými útočníky obletěly internet a následně se zdálo, že je vše v pořádku. Nejnovější zprávy však naznačují, že se pravděpodobně nejednalo o jediný útok na tuto dvojici. V posledních dnech se údajně stal další incident, ovšem konkrétní případ nebyl specifikován. Místa, kde hráči bydlí, jsou pod neustálou kontrolou. 

Klub vydal prohlášení, že tato dvojice neodcestuje k duelu z bezpečnostních důvodů: „Kvůli bezpečnostním incidentům, které se staly a jsou vyšetřovány policií, Mesut Özil a Sead Kolasinac neodcestují k úvodnímu zápasu do Newcastlu. Blaho našich hráčů a jejich rodin je pro nás tou nejvyšší prioritou a toto rozhodnutí jsme přijali po komunikaci s hráči a jejich zástupci.“

„Jsme ve spojení s policií a hráčům a jejich rodinám poskytujeme maximální podporu. Těšíme se, až oba hráče brzy přivítáme zpět v týmu. Tuto záležitost nebudeme dále komentovat,“ stojí v prohlášení severolondýnského celku. 

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama