Team News před zápasem s United: Lacazette, Smith Rowe, Mavropanos

27.09.2019, 19:13 – Filip SedlákProfil na Twitteru / arsenal.com

Arsenal v úterý úspěšně zvládl 3. kolo Carabao Cupu, když doma porazil Nottingham 5:0 a nyní již veškerá pozornost směřuje k pondělní bitvě na Old Trafford. Kouč Unai Emery přinesl aktuality okolo zraněných hráčů.

Alex Lacazette...
Levý kotník. Alex pokračuje v rehabilitaci a očekáváme, že se do plného tréninku zapojí během října. 

Emile Smith Rowe...
V úterý byl po souboji těsně před poločasem střídán z preventivních důvodů. Nyní probíhají vyšetření a poté bude dělat další kroky k návratu do plného tréninku.

Dinos Mavropanos... 
Je zpět v plném tréninku a připraven nastoupit. 

V úterý se po dlouhé době na hřišti objevil také Hector Bellerín, který po pár minutách na hřišti zaznamenal asistenci. K dispozici je i Rob Holding, jenž svůj návrat po zranění oslavil vstřelenou brankou. Calum Chambers si proti Nottinghamu připsal z pozice pravého obránce celkem tři asistence a první start za Arsena si na své konto připsal uzdravený Kieran Tierney

„Je to úžasná zpráva. Bylo skvělé vidět reakce fanoušků na návrat Roba Holdinga, Kierana Tierneyho a Hectora Bellerina. Skvělý okamžik. Díky tomu, že jsou opět k dispozici, můžeme být konkurenceschopnějším týmem. Každý hráč, kterého máme k dispozici, je pro nás pozitivní. Nyní máme dva zraněné - Lacazette a Smith Rowe. Věřím, že během pár týdnů i oni budou zpět v plném tréninku a připraveni opět hrát,“ uvedl španělský kouč Unai Emery. 

 

Další kolo Premier League čeká na severolondýnský klub až v pondělí večer na půdě Old Trafford s domácím Manchesterem United. Přímý přenos bude vysílat stanice Premier Sport. 

 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama