Akce prodloužena: Speciální nabídka od DIGI TV pro čtenáře ARSENALsite.cz

12.01.2020, 17:00 – Profil na Twitteru

V rámci exkluzivní spolupráce mezi DIGI TV CZ a ARSENALsite.cz nabízíme našim čtenářům možnost pořízení nové DIGI TV za zvýhodněnou cenou. Více informací se dozvíte v článku. Akce je prodloužena do konce února.

DIGI TV v létě potvrdila prodloužení práv na anglickou Premier League minimálně do konce sezóny 2021/2022, což je velmi dobrá zpráva. Kromě nejvyšší anglické soutěže, která běží na nově vzniklém kanálu Premier Sport, jsou v nabídce také kanály Digi Sport 1 – 9. Ty jsou určeny pro další přestižní fotbalové ligy jako je španělská La Liga, italská Serie A či německá Bundesliga. V nabídce je také anglický FA Cup a například i tenisové turnaje ATP. Kromě přímých přenosů naleznete na sportovních kanálech také zajímavé sestřihy a rozhovory. 

Pro čtenáře ARSENALsite.cz máme speciální nabídku na pořízení internetové či satelitní televize. U internetové verze postačí set-top box zapojený k internetu, u satelitní verze je nutno nainstalovat parabolu. Dále je pak také možné sledovat DIGI TV přes počítač, tablet, či mobilní telefon kdekoliv po celé EU. Větsina kanálů je vysílána v HD kvalitě a pořady je možno nahrávat a pouštět zpětně po dobu až sedmi dnů. 

U internetové televize stojí standartní balíček + balíček SPORT + pronájem set-top boxu běžně 587 Kč za měsíc. Pro naše čtenáře máme celou tuto kombinaci možno získat za cenu 349 Kč za měsíc. 

Co se týče satelitní televize, tam základní balíček + balíček SPORT + pronájem set-top boxu běžně stojí 537 Kč za měsíc s tím, že je nutné také uhradit poplatek 1000 Kč za instalaci satelitu. V rámci naší akce je vše za 299 Kč měsíčně a instalace satelitu je zdarma. (U satelitní televize nelze sledovat Digi Sport 5 - 9, jelikož tyto kanály spadají pouze do internetové nabídky)

 

V případě, že byste měli o uvednou nabídku zájem, pošlete nám poptávku na filip.sedlak@arsenalsite.cz a do předmětu emailu uveďte Vaši přezdívku registrovanou zde na ARSENALsite.cz. Následně zašleme všechny důležité instrukce, jak si DIGI TV za akční cenu objednat. 

Akce je platná do 28.2.2020 a to pouze u DIGI TV CZ (nikoliv DIGI Slovakia). Upozorňujeme, že nabídku nelze objednávat přes stránky novadigitv.cz ani přes uvedená telefonní čísla na této stránce. Vztahuje se pouze na nové klienty. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama