Cedric Soares

Oficiálně: Další posilou na hostování je Cedric Soares

31.01.2020, 12:30 – David LopaurProfil na Twitteru / arsenal.com

Arsenal před uzavřením zimního přestupového období stihl zkompletovat ještě jeden úspěšný obchod. Nejméně na šest měsíců bude jeho dres oblékat Cedric Soares, osmadvacetiletý pravý bek.

Portugalec do Londýna zamířil ze Southamptonu, za který odehrál více než stovku utkání. Svou kariéru však začal ve Sportingu Lisabon, kde prošel mládežnickou akademií a ve svých devatenácti letech debutoval v místní Primiera League.

 

 
 
Zúčastnil se také mezinárodních akcí. Svou rodnou zemi reprezentoval nejen na Světovém poháru v roce 2018, ale taktéž o dva roky dříve na Euru, jež se Portugalcům podařilo vyhrát. 
 
Vyjma Southamptonu a Sportingu oblékal také barvy Interu Milán, kde byl minulou sezónu na hostování. "Cedric je obránce s bohatými zkušenostmi z Premier League i reprezentace," okomentoval jeho příchod technický ředitel Arsenalu Edu. "Je to další kvalitní posila k vyztužení naší defenzívy, která pokaždé hraje se stoprocentním nasazením a energií. Těšíme se na to, že do posledních fází této sezóny vstoupíme společně s Cedricem, který se stal součástí našeho klubu."
 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama