Bulvárník: Přestupové spekulace

16.12.2008, 21:17 – Filip ČavojProfil na Twitteru  |  Foto: © Visualparadox.com

Podle anglického tisku chce Arsenal zalovit v Juventusu a také ve francouzském klubu Le Mans.

V médiích se v poslední době začalo velmi intenzivně rozebírat jméno italského obránce ve službách Juventusu Turín - Giorgia Chielliniho. Tvrdý a nekompromisní stoper, jenž neuhne žádnému souboji a jehož předností jsou jednoznačně hlavičky, je na seznamu posil kouče Arséna Wengera.

Nicméně italský gigant bude podle svého vlastního vyjádření ještě služby základního stavebního kamene potřebovat zejména v boji o Scudetto a rovněž v Champions League. Manažeru Wengerovi se prý Chiellini líbí i kvůli faktu, že mu je teprve pouhých čtyřiadvacet let. Ovšem je tu jeden háček - Chiellini podepsal v Juventusu v červnu novou vylepšenou smlouvu a podle slov vlastního bratra se zatím nerozmýšlí nad tím, že by Giorgio mohl zavítat na sever Londýna. Každopádně sám rázný stoper přiznal, že Premier League se mu velice zamlouvá.

Dalším jménem spojovaným s Arsenalem v tisku je útočník francouského Le Mans Gervinho. Tento šikovný ,technicky i rychlostně vybavený reprezentant Pobřeží slonoviny je momentálně na evropských kolbištích hodně žádaným zbožím a to především díky červencovému mistrovství světa dvacetiletých, na kterém se Gervinho opravdu ukázal v plné parádě.

Ale opět jeden háček - o tohoto šikulu se zajímá rovněž náš největší rival všech dob - Tottenham. A sám rychlonohý snajpr nyní neví, jestli jít na White Hart Lane nebo obléknout červenobílý dres s kanonem na prsou.

Rozhodne se tedy pro Arsenal, Tottenham nebo zůstane ve Francii?

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama