Andrej Arshavin s dresem Arsenalu (© Arsenal.com)

Oficiálně: Arshavin se stal hráčem Arsenalu!

03.02.2009, 17:50 – František BorekProfil na Twitteru

Tak a je to tady. To, co se v médiích opakovalo neustále dokola se stalo realitou. Rus Andrej Arshavin byl dnes oficiálně představen novou posilou londýnského Arsenalu! [+ foto]

Několik měsíců se o tom psalo, čím více se blížil konec ledna, tím více se stupňoval "tlak" a média se předháněla s novými a novými informacemi. Trvalo to dlouho, prakticky celý leden se se o jeho přestupu psalo, denně i několik zpráv.

Včera, 2. února, v 18:00 končilo přestupové období a všichni napjatě sledovali, jak to s Arshavinem dopadne. Přestupové období skončilo a v médiích se neustále dokola psalo, že přestup ztroskotal, naopak zase že podepsal s Arsenalem smlouvu. Ovšem ještě ten den ve večerních hodinách Lachter BBC řekl, že bude Arshavin v úterý, 3. února, představen a taky se tak děje.

Přestup se zdržel z důvodu povětrnostních podmínek, které ve Velké Británii panovaly. Přestup tak byl dotažen po ukončení přestupového období. Arsenal tedy podal žádost na Premier League, která ji schválila.

Dnes, 3. února, byl ruský 27-letý reprezentant Andrej Arshavin představen jako nová posila našeho milovaného klubu.

Během následujících hodin a dnů vyjde na tomto webu několik článků na téma Arshavinova přestupu..


FOTO (© Arsenal.com)


Na tomto webu byl navíc před několika okamžiky publikován profil Andreje Arshavina [více zde]. Vytvořili jsme i avatary s motivy AA23 [více zde].

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama