Andrej Arshavin (© Reuters Pictures)

O Arshavinově přestupu ještě není jasno

02.02.2009, 16:00 – Radek ŠamšaProfil na Twitteru , cabe

[aktualizováno ve 21:09] Andrej Arshavin je podle posledních zpráv už na Ostrovech, kde by měl v následujících hodinách přiložit pero ke smlouvě, kterou mu Arsenal nabízí. + ONLINE

Už to tak vypadá, že se celá sága 'Arshavin' blíží do zdárného konce. Sky Sports v neděli ve 23:50 uvedli, že je Andrej Arshavin na cestě z rodného Petrohradu, odkud tentýž den vyrazil soukromým letadlem do Londýna.

27-letý středopolař tak musel opustit soustředění ruského klubu v Dubaji. Ze Spojených arabských emirátů odcestoval už v sobotu.

Andrej Arshavin by měl nejdříve podstoupit zdravotní testy a pak už by mu nemělo stát nic v cestě, aby mohl obléknout dres s kanonem na hrudi.

Ruský playmaker by do hl. města Anglie cestoval, i kdyby nebyly oba kluby dohodnuty. Dnes je totiž poslední den přestupového období.

Doufejme tedy, že nám Andrej Arshavin bude v několika nejbližších hodinách představen jako nová posila v dresu Arsenalu.


NEJČERSTVĚJŠÍ INFO Z ANGLIE
9:38 SEČ: Andrej Arshavin byl spatřen redaktorem Sky Sports Bryanem Swansonem v Hertfordshire poblíž tréninkového centra Arsenalu v London Colney.

10:47 SEČ: Podle neoficiálních zdrojů se Arshavin vrací zpátky na letiště v Londýně. Arsenal podle posledních zpráv nesouhlasil s podmínkami ruského klubu.

13:05 SEČ: O nejbližší budoucnosti Arshavina není podle Sky Sports stoprocentně rozhodnuto. Oba kluby opět jednají a domlouvají se na výhodných podmínkách. Podle dalších zdrojů je 27-letý záložník v tréninkovém centru Colney, kde podstupuje zdravotní prohlídku.

15:41 SEČ: Jednání mezi Kanonýry a Zenitem ještě nejsou u konce. Oba týmy jsou velmi blízko dohody. Stále se jedná o přestupové částce.

16:48 SEČ: Poslední zprávy z Anglie říkají, že se oba kluby nakonec na přestupu Andreje Arshavina dohodly. Ruský záložník bude nosit číslo 13. Navíc se začínají objevovat informace o příchodu Nika Kranjčara z Portsmouthu.

18:00 SEČ: Zimní přestupové okno bylo před několika vteřinami uzavřeno. Informace o transferech Vám přineseme po večerním vyjádření klubu (pokud se objeví).

18:05 SEČ: Arsenal podle informací Sky Sports dořešil se Zenitem Petrohrad přestup Andreje Arshavina. Ten se severolondýnským klubem podepsal kontrakt na tři a půl roku. Více informací Vám přineseme ve večerních hodinách.

19:50 SEČ: Manažer Kanonýrů, Arsène Wenger, pro Sky Sports News prozradil, že tahanice o Andreje Arshavina má přeci jen dobrý konec. Ten by měl klub oznámit dnes v pozdních večerních hodinách.

21:06 SEČ: Na konec tohoto online přenosu se s Vámi rozloučím informací, že nikdo o přestupu Andreje Arshavina nemá podrobné informace. Všichni proto čekají na oficiální vyjádření klubu, který by měl říct poslední slovo dnes v noci. Závěry Vám přetlumočíme možná ještě dnes nebo zítra.

 

 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama