Douglas Costa (vpředu) & Patric oslavují branku (© Reuters Pictures)

Costa: Sním o Arsenalu a United!

15.02.2009, 14:36 – Radek ŠamšaProfil na Twitteru

Brazilská vycházející hvězdička Douglas Costa se chce z Gremia přestěhovat na evropské trávníky. Preferuje nejlepší evropské ligy, včetně anglické Premier League.

Možná nejnadanější Brazilec prozradil, že by chtěl v budoucnu nastupovat za jedny z nejúspěšnějších anglických klubů - Arsenal a Manchester United.

18-letý ofenzivně založený středopolař chce ale ještě zůstat doma, v Brazílii. Sám přiznal, že byl v kontaktu s předními evropskými kluby - Barcelonou, Juventusem, Realem Madrid a Manchesterem United. „Ano, zástupci těchto týmů mě kontaktovali, ale po diskuzi s mým zástupcem jsem se rozhodl zůstat v Brazílii.“

„Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Nyní jsem hráčem Gremia.“

„Mým snem je hrát v Evropě. Sleduji co nejvíce zápasů z předních evropských lig - německé, španělské, anglické a italské,“ prozradil reprezentant brazilského výběru do 20 let.

„Myslím, že nejkrásnější fotbal se hraje v Anglii, miluji i italskou kopanou. Jednou bych chtěl hrát za Manchester United nebo Arsenal. Je ale hodně klubů, které se mi nějakým způsobem zamlouvají. V Itálii se mi líbí Juventus, AS Řím, AC a Inter Milán.

 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama