Herita Ilunga z West Hamu stíhán Bacarym Sagnou (© AFP/Getty Images)

Sagna: Každý zápas je velká bitva, hotová válka

15.02.2009, 19:10 – František BorekProfil na Twitteru

Obránce Arsenalu Bacary Sagna sdělil, že je jeho tým připravený na tvrdý boj o FA Cup a hlavně na pondělní utkání proti Cardiffu City.

Cardiff City měl své šance, ale i Arsenal. Utkání ovšem na Ninian Parku skončilo 0:0 [více zde], a tak se měla hrát odveta a to hned na začátku února. Ovšem utkání bylo odloženo na zítřejší pondělek [více o utkání zde]. Arsenal to zítra bude mít těžké. Cardiff je velmi kousavým soupeřem a hlavně - Arsenalu bude chybět několik opor, včetně Fabregase, Walcotta, Rosického, Adebayora či Arshavina. 

Bacary Sagna, pravý francouzský obránce Arsenalu, ale do médií sdělil, že je jeho tým připravený na těžký boj s velšským mužstvem.

„Jakmile vstoupíš na hrací plochu, pocítíš atmosféru FA Cupu. Je to nejstarší pohárová soutěž na světě a v Anglii ji bere každý tým vážne a chce ji vyhrát,“ započal Bac a dále pokračoval:

„Vyhrál jsem s Auxerre (předešlé angažmá Bacaryho - pozn. redakce) pohár ve Francii a vím, jak významné je tuto soutěž vyhrát. Každý zápas je velká bitva, hotová válka.“

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama